Promocja szkolenia!

Zamów szkolenie i otrzymaj za darmo pakiet REW I lub English II do Magicznego Dywanu®! Przyjmujemy zamówienia na szkolenia z zasobów do Magicznego Dywanu i ich wykorzystywania na zajęciach. Premiujemy takie zamówieni bezpłatnym pakietem Funtronic REW I (pakiet do rewalidacji dzieci o wartości 1245 zł) lub English II (400 słów do nauki poprzez zabawę dla dzieci w przedszkolu lub edukacji wczesnodziecięcej, wartość pakietu 990 zł).

CENA REGULARNA SZKOLENIA TO 1990 ZŁ BRUTTO

Oferta certyfikowanego szkolenia: - Podniesienie doświadczeń zawodowych w zakresie wspierania kompetencji kluczowych przy pomocy Magicznego Dywanu® - Realizacja nauczania interdyscyplinarnego i indywidualizacja wsparcia dla uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi - Ewaluacja wiedzy uczestników, wsparcie poszkoleniowe, oraz certyfikacja uczestników szkolenia - Czas szkolenia to 3 godziny zegarowe

Rozwijanie kompetencji ma zawsze niepowtarzalną wartość, której nie da się nigdy jednoznacznie wycenić – wiedza może przydać się nam w każdym momencie życia. Szkolenia oraz produkty rozwojowe wspierające określone cele edukacyjne muszą być skuteczne. Robimy wszystko aby szkolenia odpowiadały na aktualne potrzeby klientów i użytkowników podłogi interaktywnej Funtronic Magiczny Dywan®. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy w przystępny i dostępny, inspirujący oraz profesjonalny sposób. Działamy na terenie całego kraju.

Na szkolenia posiadamy autoryzację firmy FUNTRONIC®

Kim jesteśmy i jak działamy? Jesteśmy ekspertami działającymi w zakresie edukacji a głównie w roli, jaką może odgrywać w niej podłoga interaktywna Funtronic Magiczny Dywan®. Zauważyliśmy, że obecnie, nikt nie posiada od nas lepszych kompetencji w tym zakresie, co potwierdza otrzymany od producenta certyfikat, jedyny taki w Polsce. Nasza wiedza, doświadczenie i ekwipunek pozwalają nam na przeprowadzenie szkolenia dla Państwa zespołu w każdym miejscu w Polsce. Na zajęcia zjawiamy się z własna podłogą interaktywną Funtronic Magiczny Dywan®, oraz zestawem akcesoriów.