Pirackie Przygody Stasia i Zuzi

Pakiet "Piracka Bajka Stasia i Zuzi" jest połączeniem świetnej zabawy i nauki, a jednocześnie daje nauczycielom gotowy scenariusz zajęć na całą godzinę lekcyjną. Nauczyciel prowadzący zajęcia ma do wyboru poziom trudności gry, który może dostosować do uczniów swojej klasy lub grupy przedszkolnej. Podczas barwnej rysunkowej opowieści dzieci uczą się matematyki, polskiego i przyrody, a to wszystko poprzez ruch i zabawę. Cały scenariusz przeplatany jest interaktywnymi grami sprawnościowymi.

W bajce dzieci poznają postać Siwobrodego-kapitana statku oraz Stasia i Zuzię, z którymi wyruszają na poszukiwanie skarbu. Dzieci pomagają im przygotować się do wyprawy i wspólnie z piratem oraz kolorową papugą przeżywają mnóstwo ciekawych przygód.

Nauczyciel ma do wyboru przejście historii jednym ciągiem lub granie w poszczególne poziomy bez dodatkowych opowieści, a dodatkowo wybiera jeden z trzech poziomów gry:

  1. łatwy-dedykowany dzieciom 3-4 latkom (historia wraz z grami trwa ok. 20-30 minut),
  2. średni-przeznaczony dla 5-6 latków (cała rozgrywka, w zależności od tempa gry dzieci, trwa około 45 minut),
  3. trudny-dla dzieci z 1-3 klasy szkoły podstawowej (dzieci z klas starszych świetnie się przy niej bawią).

Każdą grę podsumowuje narracja-feedback dająca informację zwrotną czy dane zadanie zostało wykonane prawidłowo, czy nie. W zależności od poprawności wykonanego zadania może się zmienić bieg naszej historii.

Bajkę opowiadaną przez lektora dopełniają barwne, ręcznie rysowane animacje, a nawet zdjęcia i filmiki przyrodnicze!

Przykłady pomocy dydaktycznych do pakietu:

pirackie1 pirackie2
 
pirackie3 pirackie4
 
pirackie5 pirackie6


 

 

CENA PAKIETU TO 1490 ZŁ BRUTTO

Zadzwoń na numer telefonu 534-434-315, aby zamówić,
lub wyślij maila z prośbą o ofertę biuro@multiedu.pl