Aktualne promocje

Wykup szkolenie i otrzymaj za 1 zł pakiet REW I lub English II do Magicznego Dywanu®!
Przyjmujemy zamówienia na szkolenia z zasobów do Magicznego Dywanu i ich wykorzystywania na zajęciach. Premiujemy takie zamówienie, pakietem Funtronic REW I (pakiet do rewalidacji dzieci 0 wartości 1245 zł) lub English (400 słów do nauki poprzez zabawę dla dzieci w przedszkolu lub edukacji wczesnodziecięcej, wartość pakietu 990 zł).

CENA SZKOLENIA Z PAKIETEM GIER ZA 1 ZŁ TO 1990 ZŁ BRUTTO

Więcej informacji...

Pakiet „Pirackie Przygody Stasia i Zuzi” jest połączeniem świetnej zabawy i nauki, a jednocześnie daje nauczycielom gotowy scenariusz zajęć na całą godzinę lekcyjną. Pakiet przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 lat (przedszkole i edukacja wczesnoszkolna). Ma 1 poziom trudności, ale wiele możliwych ścieżek przejścia. Podczas barwnej rysunkowej opowieści dzieci uczą się matematyki, polskiego i przyrody, a to wszystko poprzez ruch i zabawę.

CENA PAKIETU TO 1490 ZŁ BRUTTO

Więcej informacji...

Pakiet „Eksperymenty” pzamienia podłogę interaktywną w urządzenie do eksperymentowania różnych zjawisk fizycznych i chemicznych. Przeznaczony dla starszych klas szkół podstawowych i składa się z min. 4 gier. Nie ma możliwości wyboru poziomu trudności. W czasie zabawy poznamy budowę atomów, eksperyment związany z wpływem czynników na szybkość drgań sprężyny, poznamy tory lotów pocisku oraz różnice między rzutami poziomym, pionowym i ukośnym, oraz mechanizm rozchodzenia się fal.

CENA PAKIETU TO 990 ZŁ BRUTTO

Więcej informacji...